BİZ KİMİZ
Abdullah BÜKEY, 2007 Yılında BÜKEY DVS isminde, After Effects ağırlıklı dijital sanatların ve görsel efektlerin konu aldığı, dersler ve paylaşımlar yapılan bir site kurdu. 2009 yılında ismini FrameTR olarak değiştirdi. Beraberinde yine kendi yaptığı işleri, müzik kliplerini, reklam videolarını ve benzeri çalışmaları hem bir çatı altında toplamak hem de sergilemek amacıyla Zer Film i kurdu. 2010 yılının yazında görücüye çıkan, tasarımı ve üretimi tamamen kendisine ait olan şaryoyu da Zer Şaryo adı altında piyasaya sürdü. Türkiye'de seri üretim ilk slider olduğu gibi, ilk elektronik şaryoda bizim ürünümüzdür... 2012 yılında tüm bu siteleri ve forumları zerfilm.com adresinde birleştirdik...

NE YAPIYORUZ
Zer Film olarak; Müzik klibi, reklam filmi, tanıtım filmi, ürün tanıtımı, belgesel, görsel efekt (dijital), jenerik ve hareketli grafik hizmetleri sunmaktayız. Çalışmalarımızın tamamını kendi bünyemizdeki ekipmanlarla yapıyoruz ve dilerseniz montaj kısmını iş talep edenle birlikte tamamlıyoruz. Çekimlerimiz FullHD 1080p kalitesindedir. Örnek çalışmaları "Çalışmalarımız" bağlantısından inceleyebilirsiniz. Fiyatlandırma, çalışma şartları, süresi ve diğer tüm sorularınız için "İletişim" bağlantısından irtibata geçebilirsiniz.

NEDEN BİZ
Çalışma şeklimiz göz önünde bulundurulursa daha çok; ağır prodüksiyon gerektirmeyen işlerde, gelişmekte olan projelerin tanıtımında, henüz amatör sınıfındaki sanat gruplarının klip ve çekimlerinde rol almaktayız. Çünkü işlerin büyük prodüksiyon şirketli ile yapılması külfetlidir. Örneğin yöresel bir çalışmada bir köy yerinde 10-20 kişilik bir ekibin çalıştırılması, yönlendirilmesi, taşınması, ulaşımı ve konaklaması her zaman fazla maliyet çıkartır. Bunun yerine 1-2 kişilik ekiplerle ve küçük pratik ekipmanlarla çalışmak daima avantaj getirecektir...

ZER FORUM
Zer Forumları, daha öncesinde BükeyDVS ve FrameTR isimlerinde yayınlanmış olup, şimdi ZerFilm altında yayındadır. Zer Film forumlarında Adobe After Effecs ağırlıklı olmak üzere dijital video ve tasarım programlarının dersleri paylaşılmakta, sorular ve cevaplar eşliğinde bilgi alış verişi yapılmaktadır. Abdullah BÜKEY tarafından hazırlanan 50 derslik After Effects Görsel Eğitim Seti ve ekstra dersler de burada ücretsiz olarak bulunmaktadır. Foruma gitmek için tıklayın.

ZER ŞARYO
2010 yılından bu yana manuel ve elektronik şaryolar üretmekteyiz. Hassaslık ve akıcılık konusunda rakiplerinin önünde olan Zer Şaryo ilk ve tek yerli üretim elektronik şaryodur. her yeni üretim yapıldığında ürünümüzü geliştirip yenilemekteyiz. Ürünümüzle ilgili detaylara ulaşmak, satış hakkında bilgi edinmek için "Zer Şaryo" bağlantısına tıklayabilirsiniz.